Pan Tadeusz Edycja weselna

wódka

Wódka Pan Tadeusz 0.5l na wesele to esencja wyrafinowanego smaku, która przenosi Cię w podróż przez bogactwo tradycji i ducha współczesności. Ta wyjątkowa wódka została stworzona z myślą o niezapomnianych chwilach, takich jak wesele, które celebruje radość, miłość i jedność.

Pan Tadeusz na wesele

Do każdego kartonu z weselnej edycji zawierającego 12 butelek Pana Tadeusza dołączyliśmy aż 18 etykiet weselnych. Wybierz te, które podobają Ci się najbardziej i po prostu naklej na butelki. Pan Tadeusz jest gotowy na przyjęcie!

 

ZESTAW ZAWIERA 18 ETYKIET

 

PANI MŁODA, PAN MŁODY, PANI MAMA, PAN TATA, PANI ŚWIADKOWA, PAN ŚWIADEK, PANI TEŚCIOWA, PAN TEŚĆ, PAN BRAT, PANI SIOSTRA, PANI BABCIA, PAN DZIADEK, PANI CIOCIA, PAN WUJEK, PANI GOŚĆ x2, PAN GOŚĆ x2

 

Wyślij zdjęcie weselnego stołu z Panem Tadeuszem i odpowiedz na pytanie konkursowe. Weź udział w konkursie i wygraj 10 000 zł na podróż poślubną lub spełnienie innych marzeń.

 

Szczegóły konkursu na pantadeuszwodka.pl

 

Butelka o pojemności 0.5 litra jest nie tylko elegancka, ale także pełna historii i tradycji. Inspirujący etykietowy motyw nawiązuje do czasów, kiedy szlacheckie uczty i spotkania przy stołach były okazją do dzielenia się opowieściami i przeżywania chwil szczęścia.