881 332 508 info@weselnealkohole.pl

Wódka na wesele Dolnośląskie

Całą naszą ofertę alkoholi na przyjęcia znajdziesz w zakładce Wódka na wesele

Hurtownia wódki Dolnośląskie

Nasza hurtownia od ponad 10 lat zajmuję się sprzedażą wódki weselnej. W naszej ofercie znajdziecie państwo bogaty wybór alkoholi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tym wyjątkowym dniu nie alkohol jest najważniejszy ale doskonała oprawa alkoholowa pozwoli gościom rozluźnić się dzięki czemu świetna zabawa jest gwarantowana. A świetna zabawa to gwarancja wspaniałych wspomnień.

Dzięki temu, że współpracujemy ze sprawdzonymi producentami oraz pewnymi dostawcami możemy zagwarantować Państwu, że jakość oferowanych przez nas alkoholi stoi na najwyższym poziomie. Doskonałej jakości wódka, wina najlepszego gatunku, kilkunastoletnia whiskey. To wszystko może znaleźć się na stołach na Państwa wesela jeśli tylko wybierzecie naszą hurtownię wódki dolnośląskie. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nawet najbardziej wyrafinowane gusta znajdą u nas odpowiedni alkohol. Jeśli jesteście miłośnikami drinków to w naszej ofercie znajdziecie bardzo duży wybór różnego rodzaju dodatków do drinków. Giny, likiery, toniki, brendy to tylko kilka przykładów. Nasz asortyment to o wiele, wiele więcej. Miłośnicy alkoholi craftowych również znajdą coś dla siebie. Piwa, nalewki czy też nietypowa whiskey to wszystko u nas. Jeśli chcecie zamówić coś specjalnego i wybranego alkoholu nie ma na naszej stronie internetowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Na pewno zaproponujemy wam jakieś rozwiązanie w rewelacyjnej cenie.

Wódka na wesele dolnośląskie – miejsce w którym każdy znajdzie co dla siebie.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale rozumiemy specyfikę naszej pracy i wiemy ile problemów sprawia naszym klientom wybór odpowiedniego alkoholu na zabawę weselną. Drugim istotnym problemem zaraz po wyborze rodzaju wódki jest jej ilość. To nie lada wyzwanie dobrać tyle wódki ile rzeczywiście będzie potrzebne. Nikt chyba nie wyobraża sobie sytuacji gdzie to na weselnych stołach zabraknie tego trunku. Odpowiedni dobór rodzaju oraz ilości alkoholu pozwoli na szampańską zabawę i wspaniałe wspomnienia a o takich wspomnieniach marzy każda para młoda. Zadowolenia gości z wesela to ciche marzenie każdych nowożeńców. Dlatego zamawiając u nas wódkę na weselę dolnośląskie dostajecie państwo gwarancję, że wyżej opisane problemy będą zminimalizowane. Nasi pracownicy pomogą wam wybrać konkretny rodzaj alkoholu tak aby zaspokoić gusta wszystkich gości. Dobierzemy również odpowiednią ilość alkoholu tak aby nie zostało go zbyt wiele i tak aby na pewno go nie brakło podczas zabawy. Obsłużyliśmy kilkaset wesel i dzięki temu doskonale wiemy jakie ilości są potrzebne. Doskonale znamy panujące trendy oraz wiemy to co pija się teraz na weselach. Bardzo chętnie doradzimy wam i pomożemy skompletować idealne alkoholowe menu na waszą zabawę weselną.

Dla Waszej wygody nasze usługi prowadzimy tak aby oszczędzić wam niepotrzebnego stresu. Klientem zajmujemy się kompleksowo. Pomagamy dobrać alkohol. Dobieramy odpowiednią ilość oraz zapewniamy transport w wybrane miejsce w wyznaczonym terminie. Gwarantujemy dostawę w terminie. Nie chcemy przysparzać wam dodatkowego stresu w tym okresie. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja przyjęcia weselna to ciężka sprawa i ilość rzeczy do załatwienia jest przerażająca. Dlatego jeśli chcecie się z nami skontaktować to możecie zrobić za pomocą telefonu lub drogą mailową. Odpowiemy na wszystkie państwa pytania, doradzimy najlepsze rozwiązanie i dowieziemy alkohol na czas.