881 332 508 info@weselnealkohole.pl

Wódka na wesele Podlaskie

Całą naszą ofertę alkoholi na przyjęcia znajdziesz w zakładce Wódka na wesele

Hurtownia wódki Podlaskie

W naszej hurtowni znajdziecie Państwo bogatą ofertę alkoholi weselnych takich jak wódki, wina, giny, brendy oraz różnego rodzaju alkohole craftowe czy też nalewki domowej roboty. Topowe alkohole weselne tylko u nas.

Wódka na wesele Podlaskie – sprawdzeni dostawcy. Najwyższa jakość. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tym ważnym dniu alkohol nie jest najważniejszym elementem jednak chyba nikt nie wyobraża sobie zabawy weselnej bez wódki czy też innego, dobrego alkoholu. Wódka na stołach weselnych stała się niemal tradycją dlatego warto zadbać o to żeby była jak najlepszej jakości. Dobra jakość to gwarantowana dobra zabawa i brak problemów następnego poranka. W naszej hurtowni dostarczamy Wam najlepszej jakości alkohole dzięki współpracy z najlepszymi producentami i sprawdzonymi importerami. Nasze alkohole zaopatrzyły setki wesel i nigdy nie było problemów z tym, że klienci byli niezadowoleni z jakości naszych alkoholi. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat działalności naszej hurtowni pozwoli nam zapewnić wam kompleksową obsługę.

Działamy tak aby nasi klienci byli zadowoleni w 100%. Nasi pracownicy pomogą wam w wyborze odpowiedniego alkoholu oraz dobraniu ilości tak aby po weselu nie zostali państwo z kilkunastoma kartonami wódki czy też wina. Doskonale wiemy co jest teraz trendy i co pija się na imprezach dzięki czemu nasze wskazówki co do wyboru alkoholu będą trafione w dziesiątkę. Jeśli w gronie zaproszonych gości znajdują się koneserzy jakichś mocniejszych alkoholi typu brendy, whiskey lub wysokoprocentowych nalewek to nasi pracownicy pomogą dobrać idealne rozwiązania w konkretnych przedziałach cenowych. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami możemy zagwarantować Państwu najlepsze ceny i sprawdzone trunki. Nasi importerzy zaopatrzyli nas w setki litrów alkoholu i jesteśmy pewni że jakość stoi na najwyższym poziomie.

Wódka na wesele Podlaskie. Działamy na lokalnym rynku dzięki czemu mamy wiele zaprzyjaźnionych sal oraz domów weselnych, które swoim klientom polecają zaopatrzyć się w naszej hurtowni alkoholi. Bardzo nas to cieszy, że przez te lata zbudowaliśmy silną pozycję na lokalnym rynku i zaufanie którym dażą nas nasi partnerzy pozwala dalej rozwijać naszą hurtownie oraz to, że z każdym klientem dokładamy cegiełkę do udanego wesela. Wesele to najważniejszy dzień w życiu nowożeńców i doskonale wiemy, że oddaliby wszystko aby było tak jak sobie zaplanowali. Dzięki temu, że my odpowiadamy za zaopatrzenie wesela w alkohol mogą być spokojni. Organizacja wesela dostarcza wiele stresu. Mnóstwo rzeczy jest do załatwienia. Kosztuje to masę czasu i ogromne ilości pieniędzy. Staramy się aby nasi klienci nie marnowali żadnego z powyższych. Dlatego zapewniamy kompleksową obsługę i najlepsze ceny na rynku.

Nasza hurtownia alkoholi zapewnia klientom maksimum wygody. Jeśli cierpicie państwo na brak czasu to do waszej dyspozycji jest nasza strona internetowa oraz możliwość zrealizowania zamówienia poprzez kontakt telefoniczny lub email. Do Waszej dyspozycji są nasi konsultanci, u których możecie składać zamówienia oraz możecie otrzymać informacje na temat złożonego już zamówienia. Jeśli nie macie możliwości lub czasu na odbiór osobisty to możemy dostarczyć pod wskazany adres Wasze zamówienie. Istnieje również możliwość darmowej dostawy. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza hurtowania alkoholi działa tak aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami.