881 332 508 info@weselnealkohole.pl

Wódka na wesele Świętokrzyskie

Całą naszą ofertę alkoholi na przyjęcia znajdziesz w zakładce Wódka na wesele

Hurtownia wódki Świętokrzyskie

Nasza hurtownia zajmuje się sprzedażą wódki oraz różnego rodzaju alkoholi, które często goszczą na stołach weselnych. Wódka na wesele świętokrzyskie tylko u nas. Bogata oferta pozwoli zaopatrzyć wasze stoły w najróżniejsze alkohole od wytrawnych win z południowych części Włoch po irlandzką whisky o niesamowitym aromacie. Gwarantujemy najlepszą jakoś dzięki współpracy z najlepszymi producentami oraz sprawdzonymi importerami. Dzięki nam na Twoim weselu może zagościć każda wódka.

Doświadczenie, które zdobywamy już przeszło 10 lat pozwala nam zrealizować najbardziej wyszukane zamówienia. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że alkohol na zabawie weselnej to nie wszystko i to on nie jest najważniejszy ale jego brak albo jego kiepska jakość może zepsuć nawet najlepiej zorganizowane wesele. A tego nikt nie chce doświadczyć. W naszej historii zaopatrzyliśmy setki wesel i cieszymy się świetną opinią wśród klientów dzięki czemu wielu nowych klientów pozyskujemy poprzez polecenie. Bardzo nas to cieszy bo w ten sposób dostajemy pozytywny feedback i wiemy, że naszą pracę wykonujemy dobrze.

Wódka na wesele Świętokrzyskie – Wasze zadowolenie jest dla nas na pierwszym miejscu. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie liczne promocje. Najlepsze trunki tylko u nas. Dzięki pewnym dostawcom mamy możliwość sprowadzić dla was najlepsze alkohole. Alkohole craftowe, nalewki czy też wykwintne wina nie stanowią dla nas problemu. Jeśli w gronie waszych gości znajdują się wielbicie drinków to świetnie się składa. W naszej ofercie znajdują się przeróżne dodatki do drinków takie jak giny, toniki oraz różnego rodzaju likiery.

Nasi pracownicy przygotowani są tak aby zapewnić państwu kompleksową obsługę. Pomogą dobrać odpowiedni alkohol tak aby dobrze współgrał z kartą dań. Dobiorą odpowiednią ilość wódki na wesele tak aby nie zostało jej za dużo. Jeśli nie wiecie jakie alkohole się teraz piją na zabawach weselnych to nic nie szkodzi. Nasi pracownicy doskonale znają panujące trendy i pomogą wybrać coś co jest teraz na topie. Każdy marzy o tym aby jego wesele było wyjątkowe. Dzięki nam możesz być pewny, że jeśli chodzi o oprawę alkoholową to będzie ona na najwyższym poziomie. Dobry alkohol to świetna zabawa, a świetna zabawa to niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego wieczoru. A takich wspomnień życzą sobie organizatorzy.

Konkurencyjne ceny tylko u nas. Hurtownia alkoholi świętokrzyskie to najlepsze ceny na rynku. Dzięki współpracy z największymi producentami oraz sprawdzonymi dostawcami możemy zagwarantować państwu najlepsze ceny na rynku. Jeśli macie życzenie to sprowadzimy dla was dowolny alkohol i zagwarantujemy, że cena będzie równie dobra jak sam trunek.

Zamówienia w naszej hurtowni alkoholi realizujemy na kilka sposobów. Tak aby zapewnić wam jak największą wygodę zakupów. Alkohol możecie u nas zakupić poprzez mailowo, telefonicznie lub zjawić się osobiście w naszej hurtowni. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Jeśli potrzebujecie transportu to możemy go wam zapewnić. Podczas zamówienia ustalamy dzień oraz miejsca odbioru towaru. Zapewniamy terminową dostawę. Doskonale wiemy jak dużo stresu zapewnia organizowanie zabawy weselnej i chcemy wam go oszczędzić dlatego dowieziemy alkohol na czas.

Dla waszej wygody zapewniamy kilka możliwości kontaktu z naszą hurtownią. Do państwa dyspozycji są również konsultanci,którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelakie pytania i rozwieją wątpliwości związane z dostępnością alkoholi czy też z samym zamówieniem.