881 332 508 info@weselnealkohole.pl

Wódka na wesele

Jako hurtownia alkoholi na wesele oferujemy szeroki wybór trunków w bardzo niskich cenach

Służymy pomocą

Doradzimy Ci jakie trunki idealnie będą pasować do terminu Twojego przyjęcia, wskażemy ilości w jakie powinieneś się zaopatrzyć.

Szybko dostarczamy

Dostosujemy się do terminu Twojego przyjęcia, nawet gdy do przemierzenia będziemy mieli kilkaset kilometrów !s

Przyjmiemy zwrot

Możemy przyjąć od Ciebie zwrot do 10% wartości zamówienia, zworócić można pełne nienaruszone kartony z oczywistych względów.
Hurtownia wódki

Ciesz się najpiękniejszymi chwilami życia, a my zajmiemy się oprawą.

Wódka na wesele jest nieodłączną częścią imprezy i jej ważnym dopełnieniem. Oferujemy alkohol na wesele w niezwykle szerokiej ofercie smaków i gatunków z najwyższej półki. Przeczytaj więcej, żeby dowiedzieć się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

Sprawdzona jakość – najlepsza wódka weselna!

Gatunkowe wódki, kuszące bąbelki, alkohole kolorowe – kup wszystko w jednym miejscu.

Komponując naszą ofertę zadbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł w niej coś dla siebie. Cenione na świecie marki, które produkują wódki i inne alkohole weselne zgodnie z wieloletnią tradycją, dbając o zadowolenie waszych gości:

  • Stock hurt
  • Amundsen hurt
  • Finlandia hurt
  • Mickiewicz hurt
  • Słowacki hurt
  • Stumbras hurt
  • Wyborowa hurt
  • Nemiroff hurt

Ale to nie wszystko - obok najchętniej zamawianej, sprawdzonej klasyki, oferujemy również topowe alkohole ze świata, nowości, a także wina, whiskey i burbony, wina musujące, tequile, giny i wódki kolorowe.

Wódka na wesele w atrakcyjnej cenie

Z nami możesz być spokojny o jakość. Twoja wódka na wesele trafi w gusta najbardziej wymagających smakoszy.

Jako hurtownia wódki możemy zagwarantować najlepsze ceny na rynku. Bez pośredników i dodatkowych kosztów. Wszystko załatwisz wygodnie i w jednym miejscu. Nie musisz martwić się skomplikowanym wyborem – nasi handlowcy wesprą proces decyzyjny, kierując się swoją wiedzą, doskonałą znajomością rynku i przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Pomożemy ci wyliczyć potrzebne ilości i dobrać gatunki alkoholi w taki sposób, aby każdy z twoich gości był zadowolony.

Hurtownia wódki - kompleksowa obsługa

Oszczędzaj czas, korzystaj z wygody – zajmij się tym, co dla ciebie najważniejsze.

Zadbamy o kwestie alkoholu od A do Z. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich potrzebach. Przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę, która w elastyczny sposób wpisze się w twoje oczekiwania. Po potwierdzeniu zamówienia zajmiemy się jego realizacją oraz dostarczeniem na czas we wskazane miejsce. A po imprezie, jeśli alkoholu zostanie zbyt wiele, przyjmiemy zwrot do 10% wartości całego zamówienia i oddamy ci pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klikając poniżej.

wódka na wesele

159

Zadowolonch klientów

18240

dostarczonych butelek

22153

przejechanych kilometrów

0

reklamacji