O nas

alkohole
certyfikat jakości

HURTOWNIA WÓDKI

 Ciesz się najpiękniejszymi chwilami życia, a my zajmiemy się oprawą.

Wódka na wesele jest nieodłączną częścią imprezy i jej ważnym dopełnieniem. Oferujemy alkohol na wesele w niezwykle szerokiej ofercie smaków i gatunków z najwyższej półki. Przeczytaj więcej, żeby dowiedzieć się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

Sprawdzona jakość – najlepsza wódka weselna!

Gatunkowe wódki, kuszące bąbelki, alkohole kolorowe – kup wszystko w jednym miejscu.

Komponując naszą ofertę zadbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł w niej coś dla siebie. Cenione na świecie marki, które produkują wódki i inne alkohole weselne zgodnie z wieloletnią tradycją, dbając o zadowolenie waszych gości:

Stock hurt
Amundsen hurt
Finlandia hurt
Mickiewicz hurt
Słowacki hurt
Stumbras hurt
Wyborowa hurt
Nemiroff hurt
Ale to nie wszystko – obok najchętniej zamawianej, sprawdzonej klasyki, oferujemy również topowe alkohole ze świata, nowości, a także wina, whiskey i burbony, wina musujące, tequile, giny i wódki kolorowe.

 
Wódka na wesele w atrakcyjnej cenie

Z nami możesz być spokojny o jakość. Twoja wódka na wesele trafi w gusta najbardziej wymagających smakoszy.

Jako hurtownia wódki możemy zagwarantować najlepsze ceny na rynku. Bez pośredników i dodatkowych kosztów. Wszystko załatwisz wygodnie i w jednym miejscu. Nie musisz martwić się skomplikowanym wyborem – nasi handlowcy wesprą proces decyzyjny, kierując się swoją wiedzą, doskonałą znajomością rynku i przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Pomożemy ci wyliczyć potrzebne ilości i dobrać gatunki alkoholi w taki sposób, aby każdy z twoich gości był zadowolony.

Hurtownia wódki – kompleksowa obsługa

Oszczędzaj czas, korzystaj z wygody – zajmij się tym, co dla ciebie najważniejsze.

Zadbamy o kwestie alkoholu od A do Z. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich potrzebach. Przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę, która w elastyczny sposób wpisze się w twoje oczekiwania. Po potwierdzeniu zamówienia zajmiemy się jego realizacją oraz dostarczeniem na czas we wskazane miejsce. A po imprezie, jeśli alkoholu zostanie zbyt wiele, przyjmiemy zwrot do 10% wartości całego zamówienia i oddamy ci pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klikając poniżej.