Wódka Mickiewicz 0,5L

28.99 

Cena powyżej 96szt. Poniżej tej ilości obowiązuje cena wyższa (przekreślona).

Złóż zamówienie
SKU: 29.99 Kategorie: ,

Opis

Wódka na wesele Mickiewicz to starannie wyselekcjonowane składniki dobierane przez najlepszych fachowców, wielokrotnie destylowana oraz siedmiokrotnie destylowany spirytus powodują niezwykle harmonijny i łagodny smak. Wyjątkowo elegancka butelka powoduje niezwykłą unikatowość produktu.

Wódka na wesele Mickiewicz

Polskie wesele ma swoją specyfikę. Pełne jest ono różnych rytuałów, jak np. witanie Pary Młodej chlebem i solą. Na suto zastawianych stołach nie może z kolei zabraknąć wódki. Pozwala ona Gościom rozluźnić się oraz świętować wejście na nową drogę życia dwóch ludzi, których połączyło głębokie uczucie. Warto postawić na alkohol produkowany w Polsce. Dlaczego? Ponieważ idealnie wpisuje się on w nasze gusta. Poza tym polska wódka słynie ze swojej jakości na całym świecie.

Dlaczego wódka na weselu jest ważna?

Wódka Mickiewicz na weselu jest bardzo ważna. Impreza zazwyczaj trwa do białego rynka. Rodzina i przyjaciele Państwa Młodych rezerwują sobie cały dzień na świętowanie. Chcą oni zapomnieć o codzienności i troskach. Wesele to przecież tak radosne wydarzenie! W rozluźnieniu się i poprawie nastroju pomaga alkohol. To ważne, ponieważ Goście często przychodzą na uroczystość spięci, wstydzą się wyjść na parkiet czy zaprosić drugą osobą do tańca. Kilka toastów sprawia, że pozbywają się oni swoich blokad i zaczynają się świetnie bawić.

Wódka Mickiewicz na wesele to także część tradycji. Wiele osób zwyczajnie nie wyobraża sobie tego typu imprezy bez alkoholu. Powinien on cechować się doskonałym smakiem i wysoką jakością. W końcu okazja jest tak ważna! Wódka pozwala na wznoszenie toastów, które dają szansę na podzielenie się swoimi myślami oraz sformułowanie życzeń w stronę Państwa Młodych. Pyszne dania oraz słodkości na stołach sprawiają, że warto je czymś przepić. Oczywiście, na weselu powinny być dostępne również napoje bezalkoholowe, po które sięgną m.in. kierowcy czy nieletni. Nie ma co jednak ukrywać, że to właśnie wódka służy trawieniu.

Jak zakupić wódkę Mickiewicz na wesele?

Jak zakupić wódkę na wesele? Oczywiście można udać się do pobliskiego sklepu czy supermarketu. Niekoniecznie uda się tam znaleźć preferowaną ilość alkoholu, a nawet jeśli, ich cena będzie wysoka. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest hurtownia alkoholi Mickiewicz. Przede wszystkim dlatego, że oferuje ona konkurencyjne ceny, a często umożliwia ona także zwrot trunków, które nie zostały skonsumowane.

Hurtownia wódki Mickiewicz

Nasza hurtownia wódki oferuje alkohole najróżniejszych marek. Dużą popularnością cieszy się wódka Mickiewicz na wesele. Nie jest tajemniczą, że organizacja przyjęcia weselnego to duży wydatek. Warto więc postarać się nieco oszczędzić, decydując się na zakup wódki w hurtowni.

Ile alkoholu kupić na wesele?

Hurtownia alkoholu Mickiewicz pozwala na zakup wódki w okazyjnej cenie. Pozostaje jednak pytanie, ile jej dokładnie kupić? Oczywiście w dużej mierze zależy to od ilości Gości oraz ich osobistych preferencji. Te jednak trudno jest oszacować. Warto więc przyjąć, że na jednego Gościa przypada pół litra wódki. Jeśli planowane są poprawiny, wówczas należy liczyć nawet do litra za osobę.

W przypadku wesela nie warto ryzykować, że czegoś zabranie na stole. Polska gościnność nakazuje przygotować stoły uginające się od jedzenia i picia. Kupując alkohol, dobrze więc zamówić go więcej, niż wskazują na to szacunki. Nadmiar alkoholu zawsze można zwrócić. Nieotwarte butelki wódki można także wręczyć Gościom w ramach podarunku i podziękowania za udział w weselu. Można je także zostawić dla siebie i sięgać po weselną wódkę w czasie innych okazji do świętowania. Hurtownia wódki Mickiewicz pozwala na zakup alkoholu w dowolnej ilości, w okazyjnych cenach. Wódka na weselnym stole jest symbolem pomyślności i dobrej zabawy. Dzięki niej wesele na pewno nabierze weselszego oraz luźniejszego charakteru.