Wódka Stumbras z kłosem 0,5L

29.99  -3%

Cena promocyjna powyżej 128szt.

Złóż zamówienie

Opis

Wódka na wesele Stumbras z kłosem to ponad 100-letnia tradycja, receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie co stworzyło niepowtarzalny smak i aromat. Wyjątkowy kształt butelki stawia ten proddukt wśród liderów sprzedaży.

Czym kierować się przy wyborze wódki na wesele?

Wybór wódki na wesele wcale nie jest taki prosty – każdy przecież woli coś innego, każdy woli inną wódkę. Dziś czasy nie są już czarno-białe, samej wódki, jak i jej producentów czy wariantów smakowych jest dziś o wiele więcej, co sprawia kłopot młodej parze. Staropolskie porzekadło mówi, że jakie będzie wesele, takie życie będzie młodej pary, zatem młodzi powinni kierować się przede wszystkim walorami smakowymi i jakościowymi wódki, aby sprostała ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dlatego wódka Strumbras to idealna wódka na wesela. Powinniśmy się kierować także ceną wódki, tak aby jej jakość była wysoka, lecz cena niska. Ponownie odpowiedzią może być wódka Strumbras, której jakość jest świetna a cena niewielka.

Jak znaleźć dobrą hurtownię wódki?

Wybór dobrej hurtowni wódki również jest coraz cięższy przez dużą ilość takich hurtowni. Tak trudno jest wybrać tą jedną, która dostarczy pożądany trunek na wesele lub inną imprezę okolicznościową. Jednak jest sposób na wybranie tej jednej. Znajdź hurtownie w okolicy i wyklucz te, które nie oferują wybranego przez Ciebie trunku, następnie zacznij wybierać na podstawie ceny. Nie można ukryć, że cena zawsze gra rolę, więc wybierz hurtownię, która oferuje pożądane przez Ciebie cechy w najniższej cenie. Jeśli dalej nie możesz się zdecydować spróbuj wybrać hurtownię na podstawie swoich indywidualnych cech – na przykład czasu realizacji zamówienia. Pomocne mogą okazać się także rady i opinie Twoich znajomych, który być może składali już jakieś zamówienie w hurtowni alkoholi na swoje wesele.

Wódka Strumbras

Ten alkohol o pieprznym i intensywnym smaku ma swoją bogatą tradycję. Szczególnie wódka Strumbras, która swoją renomę buduje już od 1906 roku. Jej recepturę opracowano trzy lata wcześniej. Marka wódki Strumbras swój osiągnęła sukces na Litwie i szybko uznano ją za towar luksusowy, kiedy zaczął się jej masowy eksport. Wódka weselna  Strumbras wielokrotnie podkreślała swoją klasę, dzięki czemu mogła zdobyć liczne nagrody za jej bogaty smak i recepturę oraz długotrwałe uznanie. Ze względu na jakość Wódka na wesele Strumbras jest produkowana z kłosów żyta, tylko najwyższej jakości.

Wódka Strumbras na wesele

Tradycja wódki na weselach sięga jednak o wiele dalej niż historia produkcji wódki Weselnej. Samo picie wódki na weselach jest już staropolskim zwyczajem, który wiąże się niemal z każdą uroczystością ślubną i weselami. To przecież wódką wznoszone są wszelkie toasty za szczęście i miłość młodej pary, to nią wita się pannę i pana młodego u progu drzwi sali bankietowej. Wódka poza trunkiem, którym raczyć się będą goście może być także doskonałym upominkiem oraz cenną w świetne wspomnienia pamiątką rodzinną dla młodej pary. Szczególny prym jednak w tej dziedzinie wiedzie wódka Strumbras z kłosem, która jak wcześniej wspomnieliśmy, była wielokrotnie nagradzana oraz ma bogatą tradycję, jak i smak.

Uniwersalność wódki

Czysta, gorzoła, wódka, wódeczka. Określeń na ten szlachetny gatunek alkoholu jest wiele, co obrazuje nam, jak bardzo uniwersalna potrafi być wódka. Poza podaniem gościom wódki w sposób tradycyjny możemy użyć ją do wszelkich drinków i degustacyjnych połączeń smakowych – delikatnych lub bardzo mocnych. W przypadku masowych imprez, a w szczególności wesel taka uniwersalność jest bardzo ważna, aby goście mogli czuć się komfortowo podczas picia z innymi uczestnikami zabawy. Jedni zadowolą się klasyczną zmrożoną wódką z lodem, a drudzy połączeniem jej z sokiem lub innym alkoholem, aby nadać jej trochę delikatniejszy smak, lub stworzyć nową oryginalną kompozycję smakową.