TOP 5 – najpopularniejsze atrakcje weselne w 2021 i 2022 roku

Jak co roku latem, sezon ślubny trwa w najlepsze. Sprawdzamy jakie atrakcje weselne zagwarantują udaną zabawę i które z nich są w tym roku najpopularniejsze.Co jest najważniejsze?

Porządne wesele, które wszyscy wspominają przez długie lata, to przede wszystkim uradowani, rozbawieni goście.

Duża przestrzeń z wygodnym parkietem, który pozwoli bawić się i tańczyć do świtu. Stoły, które umożliwią usadzenie gości w wybranej konfiguracji, gwarantując równocześnie wystarczającą ilość miejsca. No i naturalnie oprawa: pyszne jedzenie, dobra wódka weselna oraz dodatkowe atrakcje.

Menu powinno być dobrane w taki sposób, aby każdy – bez względu na preferencje – znalazł na stole coś dla siebie. Świetnie sprawdzają się stoły wiejskie z tradycyjnymi, swojskimi przysmakami czy tak zwane słodkie kąciki. Niezwykle istotny jest także alkohol na wesele. Tani alkohol na wesele można kupić w hurtowniach i firmach, które się specjalizują w takim asortymencie. Wówczas można pogodzić niskie ceny z dobrą jakością trunków. Jeśli poszukujesz hurtowni, która dostarczy napoje alkoholowe na Twoją uroczystość, skontaktuj się z nami. Świadczymy takie usługi już od wielu lat.

 

Atrakcje weselne, które rozbawią gości

 

  • 1. Fajerwerki – puszczane zwykle przez specjalistów w dowolnych opcjach, które państwo młodzi wybierają sami. Czas trwania spektaklu jest uzależniony od budżetu. Zwykle pokaz odbywa się po oczepinach – wtedy, kiedy zapada już zmrok i rozświetlone fajerwerkami niebo wygląda wspaniale.
  • 2. Dmuchańce – na weselu wraz z rodzicami bawią się również dzieci. Zapewnienie im atrakcji to ukłon nie tylko w stronę najmłodszych, ale również ich rodziców, którzy nie muszą martwić się o zajęcia dla swoich pociech. Liczba i gabaryty dmuchańców mogą być bardzo różne i oczywiście dostosowane do budżetu państwa młodych.
  • 3. Animator – to kolejna atrakcja dla dzieci, która zagwarantuje spokojną zabawę rodzicom. Wystarczy jeden animator na grupkę maluchów, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i zaprosić je do wspólnej zabawy pod okiem wprawionego opiekuna. W ramach usługi możecie ustalić dowolne atrakcje – puszczanie baniek, kącik rysowniczy, konkursy z drobnymi upominkami – do wyboru, do koloru.
  • 4. Mobilny bar – mobilny bar to dużo więcej, niż tylko wódka na wesele. Choć tradycyjnej „czystej” oczywiście nie może zabraknąć, goście na pewno docenią bar z bogatym wyborem trunków i barmanem, który stworzy z nich wyszukane napoje wyskokowe. W zależności od ustaleń, możecie sami zapewnić barmanowi alkohole na wesele – wódka weselna, wino, rum, gin i dodatki, które pozwolą miksować kolorowe drinki lub zdać się na barmana, który sam dokona wyboru swojego zaopatrzenia.
  • 5. Fotobudka – to nic innego jak specjalnie wydzielone miejsce, w którym goście mogą samodzielnie robić sobie zabawne zdjęcia pamiątkowe. W fotobudce znajdują się rekwizyty – peruki, okulary, rogi, opaski, karteczki ze śmiesznymi napisami na patyku, maski i wiele, wiele więcej.

 

Atrakcje weselne w 2022 roku

Atrakcji można oczywiście wybrać znacznie więcej. Tylko od was i waszej wyobraźni zależy, czym rozbawicie swoich gości i sprawicie, że wasz wielki dzień zapadnie im na długo w pamięć. Jeśli macie ograniczony budżet i nie możecie pozwolić sobie na opcje dodatkowe, skupcie się na sprawdzonym, pysznym jedzeniu i porządnym alkoholu. Pamiętajcie, że wódka na wesele musi być zawsze porządnie schłodzona! Jeśli stoły są zastawione smakołykami, dobrej jakości wódka weselna jest zimna, a muzyka zachęca do zabawy – wesele będzie na pewno udane!

Rok 2021 nie wniósł dużo zmian w branży weselnej, tym bardziej ze z powodu pandemii Covid-19 wiele par młodych zdecydowało się przełożyć uroczystości / zrealizować je w mniejszym gronie, stąd rozwój całej banrży wyhamował. Jeśli mieliście plany na atrakcje do wykorzystania w 2021 roku z pewnością będą one również trafne w 2022r.!